خطای Error at loading of ippCV library

رفع خطای Error at loading of ippCV library فتوشاپ 2021

تیکو – بسیاری از کاربران پس از دانلود و نصب نرم‌افزار فتوشاپ 2021 که معروف به فتوشاپ 22 نیز است، هنگام باز کردن آن با خطای Error at loading of ippCV library مواجه می‌شوند. ما در این مقاله با شما هستیم تا ضمن بررسی علت خطای کتابخانه ippCV فتوشاپ 2021، به رفع آن نیز کمک کنیم.

متن کامل خطای  Error at loading of ippCV library

Your application is dynamically linked with Intel(R) IPP libraries version 2020.0.1. (r0x35c5ec66)

No DLL from the list below is found on the system search path:

ippcvm8.dll (the most suitable for your CPU)

ippcvm7.dll (Optional)

Please provide a path to at least one of them.

بررسی علت خطای کتابخانه ippCV

طبق اعلام Jeffrey Tranberry مدیر ارشد محصولات Adobe Digital Imaging برای اجرای ورژن ۲۰۲۱ فتوشاپ، پردازنده یا CPU کامپیوتر شما باید از قابلیت SSE4.2 پشتیبانی کند.

برای اطمینان از اینکه CPU شما این قابلیت را دارد، با نرم‌افزاری مثل CPU-Z در قسمت مشخصات CPU گزینه Instructions را بررسی کنید. اگر نوشته SSE4.2 را در بخش Instructions مشاهده نمی‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم از نسخه‌های قدیمی‌تر استفاده کنید. اما این پایان ماجرا نیست.

آموزش نصب فتوشاپ 2021

چگونه خطای Error at loading of ippCV library را در فتوشاپ 2021 رفع کنیم؟

علیرغم آنچه مدیر ارشد محصولات Adobe Digital Imaging رسماً اعلام کرده، بدون پشتیبانی پردازنده از SSE4.2 نیز می‌توان فتوشاپ 2021 را اجرا کرد. البته این روش مورد تایید شرکت ادوبی نیست. اما در هر صورت بسیاری از کاربران از آن نتیجه گرفته‌اند. ما همچنان پیشنهاد می‌کنیم در صورت امکان از نسخه‌های قدیمی‌تر استفاده کنید. اما اگر در استفاده از فتوشاپ 2021 مصر هستید روش زیر را امتحان کنید.

برای برطرف کردن مشکل خطای کتابخانه ippCV ابتدا فایل زیر را دانلود کنید.

دکمه دانلود

پس از دانلود، فایل را از حالت فشرده خارج کرده و محتویات داخل آن را کپی کنید.

رفع خطای Error at loading of ippCV library

حال به محل نصب نرم افزار فتوشاپ بروید و محتویات کپی شده را Paste کنید.

در صورت درخواست جایگزینی opencv_world440.dll آن را تایید کنید.

با این کار مشکل خطای کتابخانه ippCV رفع خواهد شد. انتخاب استفاده از این روش به عهده شماست. البته توجه داشته باشید که این روش هک یا مواردی از این دست نیست. این‌ها کتابخانه‌های رسمی از منابع رسمی هستند.

کتابخانه‌های IPP اینتل از Intel Parallels Studio XE 2020.1.0 گرفته شده و حاوی تاییدیه‌های Intel است. کتابخانه OpenCV نیز از انتشار رسمی OpenCV 4.4.0 در GitHUB گرفته شده است.

اگر با این کار باز هم مشکل شما حل نشد، استفاده از نسخه‌های قدیمی‌تر، بهترین راه حل است. نتیجه کار را در قسمت دیدگاه‌ها با دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع: سایت فتوشاپ

این مطالب را هم حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *