مشاوره و خدمات سئو تیکو

خدمات سئو

در دنیای کسب و کار رقابت همیشه بر سر بیشتر دیدن شدن است. بیشتر دیده شدن به معنای جذب مشتری بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر است. در کسب و کارهای اینترنتی دو راه برای دیده شدن بیشتر وجود دارد. تبلیغات و سئو! هزینه‌های تبلیغات بسیار بالاست، همچنین ممکن است به نتایج دلخواه ما منجر نشود. اما داستان سئو متفاوت است. به نظر ما هر کسب و کار اینترنتی نیازمند خدمات سئو و مشاوره در این زمینه است.

امروزه سئو و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو به اندازه‌ای اهمیت پیدا کرده که می‌توان گفت هر کسب و کار اینترنتی بدون سئو یک کسب و کار مرده است. اگر سایت شما در نتایج جستجوی گوگل نمایان نشود مانند این است که فروشگاهی در وسط کویر یا در اعماق اقیانوس دارید. اگر بهترین محصول یا خدمات را ارائه می‌دهید، تا دیده نشوید، کسی مشتری شما نخواهد شد. اینجاست که اهمیت سئو و مشاوره سئو بیشتر از پیش نمایان می‌شود.

سئو چیست؟

اگر می‌خواهید درک صحیحی از این عبارت داشته باشید باید به معنای آن دقت کنید. SEO مخفف Search Engine Optimization به معنی بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است. در واقع در فرآیند سئو باید اقداماتی را انجام دهیم که گوگل رغبت کند تا سایت ما را در مناسب‌ترین مکان نتایج جستجو نشان دهد. همچنین کاربران روی سایت ما کلیک کنند و پس از ورود به سایت به زودی از آن خارج نشوند. اگر بیشتر می‌خواهید درباره سئو بدانید پیشنهاد می‌کنیم مقاله «سئو چیست؟» را مطالعه کنید.

اما بهتر است بدانید سئو و بهینه‌سازی سایت یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمی‌تواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف‌گذاری و استراتژی شما باشد.

هدف اولیه در فعالیت‌های مرتبط با سئو کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است ولی هدف اصلی ما باید افزایش مخاطبین واقعی سایت، که موجب افزایش میزان فروش یا بهبود نرخ جذب تبلیغات می‌شود، باشد. اینجاست که نقش یک مشاور سئو نمایان می‌گردد و اهمیت مشاوره سئو حرفه‌ای چند برابر می‌گردد.

هیچ تضمینی در کار نیست!

ارائه تضمین در خدمات سئو، یک کلاهبرداری محض است. فقط در شرایط خاص می‌توان سئو را تضمین کرد، با فریب دادن گوگل و یا رقابت در کلمات کلیدی آسان.

سئوی سایت فرآیند بسیار پیچیده‌ای است که نیاز به زمان و البته صبر دارد. ما نمی‌توانیم یک شبه به نتایج صفحه اول گوگل برسیم. سایت‌های زیادی در حال رقابت بر سر کلمات کلیدی پول‌ساز هستند. آنها بیکار ننشسته‌اند که سایت ما در نتایج اول گوگل باشد.

از آنجایی که ما از اقدامات فعلی رقبا با خبر نیسیتم و همچنین رتبه‌بندی سایت‌ها 100 درصد در اختیار گوگل است، پس به جرات می‌توان گفت نمی‌توان سئو را تضمین کرد. خود سایت گوگل هم این مطلب را تایید کرده که می‌توانید در مقاله از دروغ تا واقعیت سئوی تضمینی آن را مطالعه کنید.

سئوی تضمینی

خدمات تیکو در زمینه مشاوره سئو چیست؟

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات مشاوره سئو

رفع مشکلات تکنیکال سایت

بهبود سرعت وب سایت

بهینه‌سازی عناوین، دیسکریپشن و urlها

اتصال سایت به سرچ کنسول گوگل

ثبت نقشه سایت

اتصال سایت به گوگل آنالیتیکس

بهینه‌سازی تصاویر سایت

تحلیل رقبا

تحقیق و تعیین کلمات کلیدی

تولید محتوای مقاله و محصولات

انجام سئوی داخلی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی

لینک‌سازی و سئوی خارجی

تعیین استراتژی تبلیغات

تعیین استراتژی رپورتاژ آگهی

معیار قیمت‌گذاری خدمات سئو چیست؟

شرکت‌ها و افراد مختلف بر اساس فاکتورهای خاصی اقدام به قیمت‌گذاری خدمات سئو می‌کنند. بسیاری بر اساس جایگاه کلمات کلیدی مدنظر و توافق شده قیمت می‌دهند. این نوع قیمت‌گذاری جزو محبوبترین روش‌ها برای تعیین قیمت است. بدین صورت که در ابتدا چند کلمه کلیدی و جایگاه مورد انتظار کارفرما تعیین می‌شود و ملاک موفقیت پروژه خدمات سئو، رسیدن به آن جایگاه است. این نوع قیمت‌گذاری را ما از نظر اخلاقی و البته قانونی درست نمی‌دانیم چرا که این روش همان سئوی تضمینی است که ما به شدت با آن مخالفیم.

دومین روش قیمت‌گذاری بر اساس آمار ورودی سایت از گوگل است. در این روش با ابزار سرچ کنسول گوگل، مخاطبینی که به سایت کارفرما وارد می‌شوند شناسایی شده و در صورت رسیدن به عدد توافق شده، حق‌الزحمه مجری پرداخت می‌شود. این روش یک اشکال بزرگ برای مجری دارد. اگر سایت کارفرما به رتبه یک تا سه گوگل برسد پس از مدتی ورودی جدید نخواهد داشت. زیرا رتبه‌ای بالاتر از یک وجود ندارد. همچنین برای کارفرما هم یک ریسک جدی وجود دارد. ممکن است متخصصین سئو با استفاده از ربات‌ها و یا هدف‌گذاری بر روی کلمات پرجستجو، کم‌رقابت و البته کم‌ارزش برای کسب سود بیشتر اقدام به افزایش ورودی کنند.

روش سوم قیمت‌گذاری سئو، بر اساس میزان فروش سایت خواهد بود. گرچه در این روش مجری سئو مانند شریک کارفرماست و فروش بیشتر منجر به درآمد بیشتر او خواهد شد اما این روش هم یک اشکال اساسی دارد. معمولا مناقشه‌ای که در این روش به وجود می‌آید ناشی از عدم مشخص بودن خدمات سئو برای فروش است. به عنوان مثال ممکن است کارفرما در کنار خدمات سئو اقدام به تبلیغات، ایمیل مارکتینگ یا مواردی از این دست کرده باشد. تفکیک فروش‌های ایجاد شده از محل‌های مختلف سخت بوده و احتمالا با اختلاف طرفین مواجه خواهد شد.

همکاری در خدمات سئو

موفقیت پروژه سئو در گرو اعتماد و همکاری مجری و کارفرماست.

آخرین روش که ما نیز در تیکو از آن استفاده می‌کنیم قیمت‌گذاری بر اساس خدمات ارائه شده است. این روش کاملا روشن، شفاف و البته قابل اندازه‌گیری است. در این روش ابتدا وضعیت سایت و رقبای اصلی به صورت دقیق بررسی شده و فعالیت‌های مورد نیاز برای بهبود وضعیت سئو به صورت یک برنامه زمان‌بندی شده، ارائه می‌شود.

این خدمات شامل: بررسی سایت از منظر سئوی تکنیکال و رفع اشکالات آن، تحلیل رقبا و تعیین استراتژی لازم، انجام خدمات مربوط به سئوی داخلی از جمله تولید محتوا، لینک‌سازی داخلی و …، و در نهایت خدمات مربوط به سوی خارجی مانند لینک‌سازی خارجی، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، رپورتاژ آگهی و .. است.

در این روش ابتدای هر ماه اقداماتی که باید در سایت صورت پذیرد در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد. پس از پرداخت هزینه‌های مربوطه، مجری اقدامات را انجام داده و در پایان ماه اقدامات صورت گرفته را همراه با مستندات به صورت گزارش کامل به کارفرما تحویل می‌دهد. در صورت رضایت کارفرما اقدامات ماه بعد با همین روش انجام خواهد شد. این روش کمترین ریسک را برای کارفرما و مجری دارد. چرا که اگر کارفرما متوجه شود فعالیت‌های متخصص سئو موجب بهبود رتبه و رشد کسب و کار شده است، دلیلی برای قطع همکاری نخواهد داشت و هر زمان که این فرآیند مورد انتظار او نباشد می‌تواند در مورد عدم همکاری تصمیم‌گیری کند.

جلسه پرسش و پاسخ

سوالات خود را از ما بپرسید
تومان 350
000
ساعتی
 • پاسخ به سوالات کارفرما
 • رفع ابهامات موجود
 • نیازمند آشنایی با مبانی سئو

مشاوره ساعتی سئو

از سئو بیشتر بدانید
تومان 550
000
ساعتی
 • آنالیز سایت و ارائه گزارش
 • تحلیل رقبا
 • نیازمند آشنایی با مبانی سئو
 • نیازمند دسترسی به پیشخوان سایت
 • نیازمند دسترسی به ابزارهای گوگل

ارائه خدمات سئو

سئوی سایت‎تان را به ما بسپارید
قیمت بر اساس خدمات تسویه ماهانه
 • برگزاری جلسه مشاوره
 • آنالیز سایت
 • ارائه گزارش مشکلات فنی سایت
 • تحلیل رقبا
 • تعیین استراتژی
 • انجام خدمات بر مبنای استراتژی تعیین شده
محبوب

درخواست خدمات سئو

اگر قصد دارید از خدمات سئوی تیکو بهر‌ه‌مند شوید، لطفا به آی‌دی تلگرام ticko_ir پیام بدهید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تکمیل فرم قیمت طراحی سایت